Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://znany-ksiegowy.pl

Biuro rachunkowe znany księgowy

https://znany-ksiegowy.pl

Sumiennie i profesjonalnie ale także we właściwych terminach prowadzimy zlecone naszej firmie zadania. Naszym największym celem jest świadczenie obsługi księgowej dopasowanej do potrzeb klienta. Naszą pomoc w szczególności kierujemy do firm, które z mocy aktualnych przepisów prawnych mają obowiązek przejścia z książki przychodów i rozchodów na księgi handlowe. Zakres usługi księgowej obejmuje u nas: udzielanie pomocy w zakresie opracowania spisu inwentarza, opracowanie zasad polityki rachunkowości, opracowanie planu kont i ustalanie bilansu otwarcia, opracowanie instrukcji obiegu dokumentów w firmie, opracowanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat). W ofercie biura rachunkowego znajduje się także pełna obsługa w zakresie prowadzenia spraw kadrowo-płacowych.
Współpracujemy z wieloma biurami rozliczeniowymi w całym kraju. Bądź pewny, że przygotowana dokumentacja jest poprawna oraz dostarczona terminowo do odpowiednich organów. Zaoszczędź swój czas i skup się na tym w czym jesteś dobry, a my zajmiemy się zatrudnieniem ponieważ z rozwojem firmy przybywa w niej pracowników oraz obowiązków, zatem postaw na naszych ekspertów z biura podatkowego Znany Księgowy. Stosujemy podpis elektroniczny. Stosowanie certyfikatu kwalifikowanego zapisanego na karcie kryptograficznej umożliwia załatwianie spraw w urzędach za pośrednictwem internetu, tym samym przyczynia się bardzo do skrócenia czasu potrzebnego do realizacji tych zadań. Różne zlecone nam zadania staramy się rozwiązywać droga elektroniczną. W dobie rozwoju internetu wiele działań za naszych klientów dokonujemy drogą elektroniczną. W każdym przypadku, przy zawieraniu umowy z przedsiębiorcom staramy się ustalić atrakcyjną cenę konkurencyjną oraz zagwarantować jej stałą wysokość w całym okresie trwania umowy. Przedsiębiorcom, którzy decydują się zlecić nam swoje sprawy, oferujmy darmowy dojazd po dokumentację i ich odbiór w siedzibie firmy. Celem pozyskania szerszej wiedzy na temat warunków współpracy, zapraszamy do nas do biura. Aby ustalić datę i miejsce spotkania prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą poprzez email. Czekamy aż podejmiesz decyzję o współpracy z naszym biurem rozliczeniowym do czego zachęcamy z całego serca. Zapraszamy do współpracy.

Kategorie

Biznes i finanse Biura rachunkowe
Biznes i finanse Doradztwo
Miasta i regiony Śląskie Żywiec
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Biuro rachunkowe Księgowy Dobry księgowy Biura rachunkowe Księgowość

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 17555/16208
  • Status strony: aktywna od 04/02/2021 13:04
  • Typ strony: wyróżniona od 04/02/2021 07:53
  • Data dodania: 01/02/2021 14:44
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 2, odsłon: 619
http://www.forum-kredytowe.plhttp://www.darmowa-bramka-sms.plhttp://www.hipoteczny-kredyt.infohttp://www.polartec.plhttp://sklep.metalpro.plhttps://kamieniarstwowroclaw.euhttp://www.bramkasms.gsm.plhttp://www.looz.org.plhttp://www.meia.pl