Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.stacjaedukacja.com

Szkoła językowa Zielona Góra

http://www.stacjaedukacja.com

Szkoła językowa Stacja Edukacja w Zielonej Górze

To jak ważną umiejętnością we współczesnym świecie jest znajomość języka angielskiego chyba nie trzeba nikomu udowadniać. Samodzielna nauka języka obcego w domu nastręcza wiele problemów, przede wszystkim postępy są zazwyczaj nie tak szybkie jakbyśmy chcieli, co prowadzi nierzadko do frustracji. Aby w łatwy i przyjemny sposób zgłębić tajniki języka, warto zapisać się na kurs angielskiego.

Nasza szkoła językowa Stacja Edukacja w Zielonej Górze to miejsce dla tych, którzy chcą płynnie porozumiewać się po angielsku. Niewątpliwą zaletą są małe grupy, które umożliwiają indywidualne podejście do każdego z uczestników kursu. Proponujemy naukę dla dzieci od 5 roku życia, lecz zachęcamy także dorosłych i młodzież. Dla najmłodszych mamy specjalną formułę nauki przez zabawę przy użyciu interesujących dla maluchów zabawek, takich jak klocki LEGO. Wszyscy znajdą w swojej ofercie coś dla siebie.

Platforma nauczania online pomaga szlifować umiejętności z zakresu słuchania, pisania oraz gramatyki. Zajęcia z kolei są swoistym treningiem komunikacji z drugim człowiekiem przy użyciu języka obcego. Praktykujemy tzw. total immersion, czyli całkowite zanurzenie się w języku, co pozwala na sprawniejsze przyswojenie wiedzy przez kursantów. Do wyboru mamy zajęcia z Native Speakerem lub lektorem z Polski. Angielski w Stacji Edukacji w Zielonej Górze to opcja dla tych, którzy wreszcie chcą zacząć swobodnie porozumiewać się po angielsku.

Kategorie

Edukacja i nauka Język angielski
Edukacja i nauka Języki obce
Edukacja i nauka Kursy i szkolenia
Edukacja i nauka Szkoły językowe
Edukacja i nauka Szkoły
Miasta i regiony Lubuskie Zielona Góra
Według domeny Com

Słowa kluczowe

Szkoła językowa Szkoła językowa zielona góra Angielski Angielski zielona góra Kurs angielskiego Kurs angielskiego zielona góra Szkoły językowe Szkoły językowe zielona góra

Wyróżnione strony

Angielski Zielona Góra

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 16488/16040
  • Status strony: aktywna od 06/11/2019 15:03
  • Typ strony: wyróżniona od 20/11/2017 20:31
  • Data dodania: 20/11/2017 20:30
  • Data edycji: 05/11/2019 13:26
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 60, odsłon: 1357
https://pomocdrogowagdansk.plhttp://www.electrogsm.plhttp://www.satinstal.plhttp://www.4fsklep.plhttp://www.master-marketing.plhttp://www.calacosta.comhttp://www.pozyczki-gotowkowe.135.plhttp://www.finamo.plhttp://latwezakupy.pl